Folie

Rysunek z folią na rolceFolie - oferujemy folie w różnych wykonaniach i jakościach: folie z taśmą, półrękaw lub rękaw. Stosowane miedzy innymi jako ochrona przed zabrudzeniami, wilgocią, przy konstrukcjach budowlanych i płytach, idealnie nadają się do maszyn pakujących, w których folia musi dostosować się do opakowania. Charakteryzują się wysoka wytrzymałością na rozdarcia i przebicia oraz optymalna rozciągliwością. Dzięki tym właściwościom możliwe jest zastosowanie ich jako materiału ochronnego przy pakowaniu, transporcie i utrzymaniu stabilności palet. W stanie naturalnym są to przejrzyste folie LDPE oraz mleczne MDPE.

Nowość

Folie biodegradowalne - folia charakteryzująca się wydatnie przyspieszonym, naturalnym procesem rozkładu polietylenu. Proces ten zachodzi pod wpływem tlenu, bez udziału mikroorganizmów.
 

Nowość

Folie HDPE - produkowane dotychczas w rozmiarach do 1300 mm są obecnie oferowane w rozmiarach do 2200mm. Folie te mają większą jednorodność (grubość), wytrzymałość mechaniczną, lepsze właściwości zgrzewania oraz charakteryzują się bardziej jednorodnym wyglądem a w przypadkach gdzie jest to wymagane większą przezroczystością. Folia dostępna w dowolnie wybranym przez klientów kolorze, na życzenie z nadrukiem do ośmiu kolorów lub/oraz z perforacją.